Umiejętność sprawnego, naturalnego i ciekawego czytania reklam daje szansę na szybki i naprawdę dobry zarobek.
A przy okazji sporo radochy
i satysfakcji.
Jeśli chcesz się tego nauczyć, mam coś dla Ciebie:)
Umiejętność sprawnego, naturalnego i ciekawego czytania reklam daje szansę na szybki i naprawdę dobry zarobek.
A przy okazji sporo radochy
i satysfakcji.
Jeśli chcesz się tego nauczyć, mam coś dla Ciebie:)

ZAPRASZAMY DO REKLAMY

Opracowałam kurs online, podczas którego nauczysz się, jak to robić dobrze oraz poćwiczysz we wspierającej grupie pod moim okiem… hmm… chyba powinnam tu napisać uchem…:)

Do czego konkretnie Cię zapraszam?

 • 6 tygodni intensywnej pracy w grupie na Facebooku.
 • 12 spotkań live na grupie FB, czyli 2 lajwy merytoryczne ze mną na tydzień – na początku i pod koniec tygodnia. Jeden z omówieniem konkretnego zagadnienia, a drugi z możliwością zadania mi wszelkich pytań.
 • 12 interaktywnych warsztatów online ze mną na platformie Click Meeting – możliwość pracy nad tekstem pod moją opieką. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu: we wtorki rano i w czwartki wieczorem (2,5 godziny) – można być na każdym spotkaniu uczestnikiem, a na dwóch spotkaniach w czasie kursu popracujesz ze mną indywidualnie.
 • 6 konkretnych ćwiczeń do zrobienia (każdy tydzień będzie poświęcony jakiemuś tematowi) + ćwiczenia na głos i dykcję dopasowane do potrzeb uczestników.
 • Wspierający i szczery feedback ode mnie i od grupy (według mojej instrukcji) – temat feedbacku, który rzeczywiście rozwija, jest w pracy ze mną bardzo ważny.
 • INDYWIDUALNE spotkanie ze mną – pomogę Ci podsumować Twoją pracę w czasie kursu i wyznaczyć najważniejsze obszary do pracy.
 • Możliwość uzyskania odpowiedzi na swoje pytania – w piątki jest live z moimi odpowiedziami na pytania, które pojawią się podczas tygodnia na grupie.
 • Cennik reklamowy – będziesz mieć punkt odniesienia przy wycenianiu swojej pracy.

   

   

Przy mojej pomocy:

Będziemy rozmawiać o tym:

Zapewniam teksty do ćwiczeń i program – z jednej strony nadający strukturę naszej pracy, a z drugiej zapewniający przestrzeń do elastycznego reagowania na potrzeby uczestników.

Dlaczego warto skorzystać z mojego kursu?

 • Usłyszysz siebie na tle grupy. I nie musisz się tego obawiać, ponieważ bardzo dbam o proces grupowy, jakość feedbacku i poczucie bezpieczeństwa. Ci, co byli u mnie na warsztatach, wiedzą to najlepiej:)
 • Przekonasz się, jakie to przyjemne, kiedy przestajesz się porównywać z ludźmi, a zaczynasz z nimi współpracować i inspirować się wzajemnie.
 • Poćwiczysz dykcję, oddech, koncentrację, interpretację, prozodię, budowanie frazy.
 • Spróbujesz, jak Ci idzie czytanie różnego rodzaju reklam.
 • Porozmawiamy o radzeniu sobie z klientem. Zdradzę Wam sekret: jak odpowiedzieć na jego potrzeby – nawet te niewyrażone.
 • Pogadamy o tym, jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami podczas nagrania.
 • Odpowiem na Twoje pytania, które Ci się pojawią w czasie ćwiczeń.
 • Największą wartością jest to, że czeka Cię praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka oraz wsparcie, konkretna wiedza i feedback pogłębiający Twoją samoświadomość.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:​

Gdzie i kiedy?

Kurs ruszy, kiedy się uzbiera grupa, czyli maksymalnie 12 osób, a minimalnie 10 osób.

Planuję wystartować od 15 września.

Ale w razie gdyby nie uzbierała się grupa minimalna zastrzegam sobie prawo przesunięcia rozpoczęcia kursu (dodam tylko, że w pierwszej edycji grupa zebrała się po 10 dniach).

Jaki sprzęt Ci jest potrzebny, żeby wziąć udział?

Telefon z dyktafonem i komputer z dostępem do internetu. Jeśli masz lepszy sprzęt do nagrywania, to tylko lepiej. Ale w tym kursie nie będziemy się skupiać na technicznej jakości. To będzie ważny temat w kursie stopnia II. Wtedy będziemy Was nagrywać online w studio i pracować z podkładaniem głosu do filmów.

Drugim przydatnym sprzętem będzie drukarka, bo lepiej się pracuje na wydrukowanych tekstach. Ale nie jest konieczna.

Ile to kosztuje?

Koszt całego tego kursu to 2200 zł.

Na pierwszy rzut oka to się może wydawać dużo, ale pozwól, że Ci wytłumaczę, dlaczego według mnie jest to niska cena.

Za przeczytanie 1 reklamy telewizyjnej z udzieleniem praw autorskich na rok zarabia się 1500 zł. Jeśli do tego dojdą prawa na rok w internecie to w sumie zarobisz 2000 zł.

Już jedna reklama może Ci przynieść taki dochód. A jak się tej umiejętności nauczysz, to możesz przeczytać tych reklam dużo więcej…

Pomyśl tylko: po przeczytaniu 2 reklam cały ten kurs Ci się zwróci, z nawiązką. Przyznaj, że to dobry deal.

Następne moje kursy na pewno będą droższe, bo ta umiejętność jest bardzo cenna i nie ma jeszcze nigdzie kursów na ten temat.

Jestem w tym kursie bardzo obecna i w pełni zaangażowana. W pewnych ramach oczywiście, ale na każde Twoje pytanie odpowiem, będziemy pracować indywidualnie zarówno w grupie (co jest naprawdę ogromną wartością), jak i indywidualnie.

Zastanawiasz się może...

Skoro to tak intratna praca, to dlaczego ta cena jest taka okazyjna?

 • Po pierwsze – to jest dopiero druga edycja, czyli kurs jest wciąż bardzo młody. Z doświadczenia wiem, że takie młode kursy są pełne energii, jeszcze nie ma w nich wcześniej nagranych materiałów, dlatego wszystkie nagrania powstają na żywo i z myślą o potrzebach osób w kursie. To powoduje duże zaangażowanie twórcy. Jednocześnie jest to już druga edycja, nauczyłam się wiele podczas pierwszej i wiem, co zrobić, żeby ta druga edycja była jeszcze lepsza. To połączenie świeżości i doświadczenia gwarantuje naprawdę specjalną energię. Przypuszczam, że wiesz, o czym mówię:)
 • Po drugie chcę zaznaczyć, że nie mogę dać Ci gwarancji, że tę reklamę rzeczywiście zrobisz i na niej zarobisz. Nie jestem zleceniodawcą i z doświadczenia wiem, że to nie jest aż takie znowu łatwe, żeby zdobyć zlecenie. Tej gwarancji nikt (poza zleceniodawcą) dać Ci nie może. Zależy mi na tym, żeby nie wzbudzać w Tobie nadmiernych oczekiwań. Niemniej bez tego, co znajdzie się w kursie Twoje szanse na zlecenie nie wzrosną. Będziemy też rozmawiać o tym, jak zrobić, żeby tych zleceń było więcej.

Dlaczego warto mi zaufać?

Podzielę się z Tobą wiedzą i moim ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. A mam bardzo wszechstronne doświadczenie – od 1998 roku jestem lektorką czytającą reklamy (i nie tylko), reżyserką reklam, a także dyplomowaną trenerką, która uczy tego tematu już od ponad 8 lat (między innymi w Warszawskiej Szkole Filmowej). Dodatkowo jestem aktorką po Akademii Teatralnej w Krakowie i pracuję nad sobą i swoim głosem od ponad 30 lat.

Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej, gdzie uczę pracy przed mikrofonem.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam na Facebooka na moją stronę Beata Kozikowska Własnym Głosem. Tam mnie bliżej poznasz.

 

Beata Kozikowska Własnym Głosem

@beatakozikowska.wlasnym.glosem

Dlaczego warto mi zaufać?

Podzielę się z Tobą wiedzą i moim ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. A mam bardzo wszechstronne doświadczenie – od 1998 roku jestem lektorką czytającą reklamy (i nie tylko), reżyserką reklam, a także dyplomowaną trenerką, która uczy tego tematu już od ponad 8 lat (między innymi w Warszawskiej Szkole Filmowej). Dodatkowo jestem aktorką po Akademii Teatralnej w Krakowie i pracuję nad sobą i swoim głosem od ponad 30 lat.

Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej, gdzie uczę pracy przed mikrofonem.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam na Facebooka na moją stronę Beata Kozikowska Własnym Głosem. Tam mnie bliżej poznasz.

 

Co o warsztatach na żywo i o pracy ze mną mówią uczestnicy?

Wspaniałe warsztaty dla wszystkich, którzy chcą popróbować czym może być praca lektora. Świetna okazja, by usłyszeć swój naturalny głos i dowiedzieć się o jego możliwościach i niedoskonałościach. Dla mnie jako aktorki (chcącej wykorzystać swoje możliwości aktorskie na innym polu) ważne było usłyszeć czy jestem już gotowa do nagrywania próbek głosu, taką informację otrzymałam i teraz wiem, nad czym dalej pracować a z czym mogę zmierzać się już dziś. Te warsztaty to bardzo cenne doświadczenie, warte każdej wydanej złotówki. Pozdrawiam i dziękuję.
Ania Terpiłowska
Nie zdziwcie się, jeśli po warsztatach będziecie wracali do domu głośno podśpiewując do słuchanej na słuchawkach muzyki (czego nie robiliście nigdy wcześniej!), a długo jeszcze potem będziecie spędzać czas na usilnym poszukiwaniu swojego wewnętrznego głosu:)
Adam Bednarski
Beacie należą się wielkie słowa uznania za to, jaką jest nauczycielką, z jakim podejściem podchodzi do człowieka, z którym pracuje. Zajęcia z Beatą to był kolejny etap na drodze do bardziej świadomego lektorowania, którym dziś zajmuję się zawodowo Dzięki wielkie Beatko za możliwość poodkrywania siebie, poprzeginania w różne strony i za to, że zrozumiałem, co znaczy bycie w kontakcie ze sobą, zaufanie do swojego głosu i za przejście krok po kroku przez zawiłości technik aktorsko–lektorskich, dzięki którym jestem bogatszy i mogę powiedzieć, że w tym, co robię to jestem jeszcze bardziej "ja".
Maciej Motylski – lektor

Jeśli decydujesz się na udział w kursie – zapisz się, proszę, na listę zainteresowanych.

To bardzo ważne, ponieważ dalsza komunikacja odnośnie kursu, będzie się odbywała tylko z osobami, które się zapiszą.

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź 1

Odpowiedź 2

kontakt@beatakozikowska.pl

Mam nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci w podjęciu decyzji. Napisz do mnie, proszę, jeśli coś wydaje Ci się niejasne. Bardzo chętnie odpowiem na każdą wątpliwość i pytanie.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Beata Kozikowska

Przewiń do góry